BIRKAN Food Company GmbH

Bırkan Food Company Gmbh

Heidigstraße 19 Kronau, D-BADEN WÜRTTEMBERG
Gold
Mesaj Gönder

Bırkan Food Company Gmbh hakkında


2004 yılında kurulan BIRKAN GmbH, kuruluşu itibariyle yeni olmakla beraber bu alanda 15 yıla dayanan büyük bir üretim ve işletmecilik tecrübesine sahiptir. Sahip olduğu tecrübeyi Kaliteli ve Sağlıklı Döner üretimi mantığıyla birleştiren BIRKAN GmbH kısa zamanda Pazarda yükselen ve aranan önemli bir marka haline gelmiştir. Gelişmekte ve büyümekte olan her sektör gibi, Döner Sektöründe de büyük bir Rekabet yaşanmakta. BIRKAN GmbH olarak bizler, bu Rekabete, kalite, profesyonellik standartizasyon ve sınırsız hizmetle cevap vermekteyiz. BIRKAN GmbH,müşteri ve tedarikçi agiyla kalitesinden ödün vermeden pazarı geliştirip yönlendirmeyi kendisine temel hedef almıştır. Müşterilerimiz kalitemize ve dolayısıyla bizlere güvenmektedirler

BIRKAN GmbH 2004 yılında Kronau da kurulan ve şu anda günlük 16 ton üretimi gerçekleştiren, 80 kişinin istihdam edildiği bir fırmadır. Yaklaşık 36000 m2 arazi üzerinde 8000 m2 kapalı, modern üretim tesisiyle de Avrupanın en büyük döner üretim fırmalarındandır.

BIRKAN GmbH Almanya içinde bölgesel olarak direkt dağıtım ve yurtdışı yurtiçi bayilik sistemiyle çalışmaktadır.Yurtdışında, İtalya, Fransa, isveç, Finlandiya, İspanya gibi ülkelerde bayi ağıyla çalışmaktadır. Müşterilerimizin çoğunun ya Döner Büfesi ya da Döner Restaurantı var ve BIRKAN GmbH tarafından üretilen dönerleri burda nihai tüketiciye sunmaktadırlar.

BIRKAN GmbH olarak bu sektöre adım atmak isteyen yatırımcılara da önemli destekler ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Üretimimiz olan bütün BIRKAN Döner çeşitleri için üstün kalite garanti edilmektedir. İyi bir eğitimden geçirilmiş nitelikli personel ile kaliteli mamuller kullanarak yüksek hijyen standartları tutturulmaktadır. Dönerimizi üretirken tamamen tüketici taleplerine uygun hareket eden BIRKAN GmbH, seçkin et ve baharatlardan özenle hazırlayıp damak tadınıza sunduğu ürün çeşitliliğiyle bugün önemli sayılacak (90%) bir büyüme hızına kavuşmuştur. Büyüme hızımızda bunun bir göstergesi olup aynı yükseliş eğilimi müşterilerimizde de gözlemlenmektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
Etiketler

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. wowiewas.net

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/wowiewas/public_html/index.php on line 378