Saygın GmbH Döner Prodüksiyon

Saygın Gmbh Döner Prodüksiyon

Lanterstr. 50 Dinslaken, D-NORDRHEINWESTFALEN
Gold
Mesaj Gönder

Saygın Gmbh Döner Prodüksiyon hakkında

Saygın GmbH Döner Prodüksiyon; yönetim, üretim ve servis ana departmanlarından oluşmaktadır. letmemizin yönetim departmanında sayın, Ali Çalışkan sayın Nail Aldırak ve sayın Hüseyin Çakır bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerinden aldığı destekle her geçen gün biraz daha güclenen Saygın GmbH, "Müşteriden para kazanmaktansa; müşteriden müşteri kazanmayı tercih ederim" prensibi ile ticaret yaşamındaki yerini ve işlevini bugünkü seviyesine taşımayı başarmıştır.

Prodüksiyon zincirinin en önemli halkası konumunda olan bu bölüm, özenle seçilmiş hammaddelerin işlenmesini, hazırlanmasını ve sizlerin mutfaklarına ulaşmasını sağlamaktadır. Üretim departmanında günümüz teknolojileri yakın-dan takip edilip, hijyen kurallarının tamamı uygulanmaktadır.
Temizlik ve titizlik içerisinde uzman bir ekip ile çalışan departmanımız geleneksel damak tadımızı kaliteli hammaddeyle birleştirip hazır döner haline getirmektedir.Üretim departmanımızda çalışan bütün personelimiz yaptıkları işin insan sağlığıısından da çok önemli olduğunun farkında olup, temizliği kalite ile birleştirmek için vargüçleriyle çaba sarfetmektedirler.

Servis departmanında bulunan araclarımızın tamamı son model olup, tam donanımlı ve modern araçlardır. -18 derecede taşıma şartını harfiyen yerine getirebilen bu araçlar özenle hazırlanmış dönerlerimizi emanet edebilmemiz için özel olarak üretilmişlerdir. Tüm Avrupa (Fransa, Hollanda, Belçika, ‹spanya, Portekiz, Avusturya, Macaristan, Ukrayna, Slovenya) ve Almanya genelinde servis ağı bulunan işletmemizin servis departmanında çalışan personeli müşteri ilişkilerinde uzman bir ekip tarafından eğitilmiş ve bu çerçevede sizlerle iyi bir iletişim kurmak için çalışmaktadırlar. Dakikliği sevgi ve saygıyı özveri ile harmanlayan servis personelimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerin yanındadır. Güler yüzlü ve samimi bir ortamda servis veren personelimiz müşteri ilişkileri bazında da her zaman bir adım öndedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
Etiketler

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. wowiewas.net

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/wowiewas/public_html/index.php on line 378